Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Okej polecam
Color: Light Grey
Price: 94kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Light Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 110 g |
| Length | 15 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2403111117282737 |
Author: a***e
Date:
Review: Okej polecam
Color: Light Grey
Author: g***0
Date:
Review: carina
Color: Light Grey
Author: p***u
Date:
Review: Peut-etre un peu juste pour ma tête
Color: Light Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.